Facebook опублікував інструменти для позначення шкідливого контенту

1 хв. читання

Facebook опублікував на GitHub свої технології маркування фото- і відеоконтенту. Компанія сподівається, що поширення цих алгоритмів допоможе усувати шкідливий контент: пропаганду тероризму, сцени насильства, експлутації дітей тощо.

Коли Facebook виявляє небажані публікації, він видаляє їх, тоді алгоритм позначає контент цифровим відбитком. За допомогою таких хешів можна порівняти файли й визначити їхню схожість або ідентичність. Тож коли публікуються декілька, скажімо, відеороликів зі сценами насильства, їх можна швидше знайти й видалити.

Відтепер ці алгоритми, відомі як PDQ і TMK + PDQF, доступні для партнерів Facebook, незалежних розробників та некомерційних організацій. Якщо компанії вже використовують інші технології для порівняння контенту, інструменти Facebook допоможуть їх оптимізувати.

Компанія опублікувала ці інструменти в межах проєкту Child Safety Hackathon. Алгоритми можна використовувати вкупі з інструментами PhotoDNA від Microsoft та Content Safety API від Google — вони також створені з метою захисту дітей.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація