Facebook робить Visual Studio Code своїм основним середовищем

1 хв. читання
21 листопада 2019

У Facebook почали застосовувати Visual Studio Code як платформу за замовчуванням. Також компанія допоможе Microsoft розвивати редактор, зокрема покращити його можливості дистанційної розробки.

Середовище з відкритим кодом від Microsoft стало найпопулярнішим IDE в опитуванні Stack Overflow за минулий рік (34.9%). У Facebook ним активно послуговувались і раніше, а тепер вирішили зробити VS Code основною платформою.

До цього у Facebook переважно використовували внутрішнє середовище розробки Nuclide. Та наприкінці 2018 року компанія заявила, що переходитиме на VS Code. Тепер, за словами представника Facebook Джоела Марсі, VS Code «активно» застосовується в бета-версії.

visualstudiocodefacebooknov19

Водночас Марсі зазначає, що у Facebook немає «обов'язкового» середовища розробки, дехто продовжить користуватись іншими — на кшталт Vim і Emacs. Однак те, що VS Code став IDE за замовчуванням, означає, що Facebook підтримуватиме і розвиватиме його в майбутньому. Зараз компанія допоможе Microsoft покращити можливості дистанційної розробки у VS Code за допомогою розширень.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: vim ide, vs code, ide