Facebook створив нову одиницю виміру часу — «флік»

1 хв. читання

Facebook Open Source розробив бібліотеку для C++, з якою в код можна додати нову одиницю виміру часу — флік (flick). Така назва утворилася за поєднання двох слів — frame (кадр) і tick (рахунок, позначка).

У більшості мов програмування відлік часу ведеться в мілісекундах (одна тисячна секунди). При цьому в C++ для роботи з відео й аудіо та їх синхронізації програмістам доводиться працювати з десятковими частками секунди щоб вирахувати такі інтервали, які б прив'язували певне місце аудіозапису до певного кадру. Проте домогтися ідеальної синхронізації звуку і картинки вдається не завжди через те, що відео і аудіо використовують різні швидкості зміни даних. Саме з цієї причини Facebook Open Source і запропонував використовувати в C++ нову одиницю часу, яку ще в жовтні 2016 року придумав співробітник проекту Крістофер Хорват (Christopher Horvath).

Один флік дорівнює 1/705600000 секунди, або 1,417 наносекунди. Така одиниця часу, запевняють в Facebook, дозволить ідеально синхронізувати будь-які частоти відео й аудіо окрім стандарту NTSC. Бібліотека й опис нової одиниці доступні на GitHub.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація