Facebook вводить нові функції для посадовців

1 хв. читання

Facebook представив три нових функції, що нададуть посадовцям додаткові можливості для співпраці з виборцями на своїй ділянці. Функції включають спеціальні "емблеми" ("constituent badges"), що позначають виборців відповідної ділянки, "інсайти" ("constiuent insights"), що дозволять знаходити популярні новини у районі та "цільові повідомлення" ("district targeting"), завдяки чому посадовці зможуть створювати цільові пости виключно для виборців певних ділянок.

Нові інструменти розширюють вже існуючу функцію "Town Hall", що була представлена в березні. Town Hall позиціонується як інструмент, що дозволяє користувачам напряму звертатися до представників територіальних громад та округів, а також відслідковувати діяльність посадовців у власному регіоні.

Тепер, із введенням нових функцій, замість імен та осіб потенційних виборців посадовці зможуть бачити спеціальну емблему, що позначає користувача як жителя відповідного району.

Як зазначив Марк Цукерберг у лютому, нові функції соцмережі є частиною зусиль, направлених на побудову нового громадянського діалогу, тож основна мета нововведень полягає в тому, щоб допомогти політикам краще порозумітися із своїми виборцями. Втім, на глибшому рівні, Facebook значно полегшує вивчення думок і настроїв територіальних громад, перетворюючи соцмережу на золоту жилу важливих політичних даних, як, наприклад, прогнозування поведінки виборців.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація