Figma зробила Github для дизайнерів

1 хв. читання

Figma запустила онлайн-платформу Figma Community, в якій дизайнери можуть спільно розробляти проєкти, вчитися і показувати власні напрацювання. Це схоже на GitHub, тільки для дизайнерів.

CoCo_Animation.gif

Поки що є лише закрита бета-версія сервісу. Розробники хочуть подивитись, як все працюватиме і як спільнота поставиться до ліцензій. Зараз Figma використовує ліцензію CC4: вона дозволяє поширювати й змінювати продукт, але лише з посиланням на автора оригінальної роботи.

Учасники Figma Community можуть ділитися файлами, дивитись на роботи інших, вчитися один в одного, адаптувати й змінювати дизайн застосунків, сайтів тощо. Організації та окремі дизайнери можуть публікувати на платформі свої проєкти, розповідати про процес розробки, підхід та інше.

Наприклад, на сайті є профайл міста Чикаго, тут опублікований проєкт дизайн-системи міста, який можуть використовувати інші користувачі.

Компанія каже, що не збирається заробляти на платформі: участь у Figma Community безкоштовна для дизайнерів та студентів. Організації ж можуть використовувати обмежений безкоштовний доступ або заплатити за додаткові можливості. Серед них — спільна онлайн-розробка проєкту кількома дизайнерами (подібна на спільну роботу в Google Docs).

Окрім Чикаго, на платформі вже зареєструвалися Slack, Dropbox, Unsplash і VMware.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: ssh ish, img rsc, figma це