Firefox увімкне автоматичну підтримку DoH-протоколу в США

1 хв. читання

Mozilla увімкне автоматичну підтримку протоколу шифрування DNS-over-HTTPS (DoH) для всіх користувачів Firefox у США. В інших країнах його можна активувати вручну (Налаштування -> Загальні -> Налаштування мережі).

Firefox зробила DoH-протокол автоматичним для деяких користувачів в США ще у вересні, загалом компанія проводить тестування з 2017 року. Google торік теж почав цікавитись технологією і зараз перевіряє її у Chrome.

Раніше Mozilla критикували через те, що вона співпрацювала лише з одним DNS-провайдером — Cloudflare. Тоді компанія заявила, що готова розглянути й інших, якщо вони відповідатимуть вимогам конфіденційності. Зараз користувачі можуть обирати між Cloudflare і NextDNS.

Також підтримкою DoH у Firefox не були задоволені інтернет-провайдери та компанії, які фільтрують корпоративний трафік. DoH-протокол заважав би їм блокувати шкідливі й заборонені сайти, збирати дані, передавати їх рекламодавцям тощо. Та розробники Mozilla кажуть, що подбали про безпеку і створили спеціальний режим для програм батьківського контролю і корпоративної безпеки.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: nvidia ampere, linq where c#, css media orientation