Фонд «Вікімедіа» запустить комерційний проєкт Wikimedia Enterprise

1 хв. читання

Фонд «Вікімедіа» запустить комерційний сервіс Wikimedia Enterprise, призначений для продажу і швидкого оновлення контенту для інших компаній.

Вікіпедія працює 20 років як безкоштовний та некомерційний проєкт, що залежить від грантів та спонсорів. Водночас його успішно використовують Google, Amazon, Facebook, Apple, їхні платформи, голосові помічники тощо. Тож новий сервіс має трохи вирівняти баланс і визнати партнерство між технологічними гігантами та енциклопедією.

Wikimedia Enterprise швидше оновлюватиме інформацію та передаватиме дампи даних у зручному форматі. Також з'явиться клієнтська підтримка, яку годі уявити у волонтерському проєкті: наприклад, гаряча лінія для клієнтів, гарантії щодо швидкості отримання даних, експерти, які усуватимуть технічні проблеми тощо.

Контент Wikimedia Enterprise буде розміщений на серверах Amazon, аби краще відповідати потребам клієнтів. В організації підкреслюють, що не мають жодних зобов'язань використовувати інфраструктуру AWS.

Також організація не очікує, що Wikimedia Enterprise стане основним джерелом фінансування фонду, бюджет якого сягає 100 мільйонів доларів. Цю функцію і далі виконуватимуть добровільні пожертви, однак новий сервіс допоможе підтримувати стабільність проєктів.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: python n, teg img, андроид телефон