Фонд вільного ПЗ надіслав Microsoft жорсткий диск для коду Windows 7

1 хв. читання

Нещодавно Фонд вільного програмного забезпечення закликав Microsoft відкрити код Windows 7. Оскільки компанія більше не підтримує цю ОС, вона могла б зробити її вільним ПЗ і в такий спосіб виправити свої помилки, тобто «десять років порушень конфіденційності та загроз безпеці користувачів».

Для цього Фонд вільного ПЗ створив петицію і планував зібрати символічних 7777 підписів. Та ініціативу підтримали 13 635 людей.

Після цього організація надіслала Microsoft чистий жорсткий диск — щоб компанія скопіювала на нього код Windows 7 і повернула Фонду.

Microsoft може звільнити Windows 7. В них є всі законні підстави та можливості для цього. Яким би не було рішення, воно залежить лише від них. Ми готові надати всю необхідну допомогу. Їм потрібно лише попросити.

Microsoft неодноразово заявляла про свою любов до розробок з відкритим вихідним кодом і згадує про це у маркетингових кампаніях. Фонд вільного ПЗ каже, що тепер корпорація має чудову можливість продемонструвати свою любов, а не лише «експлуатувати ідею вільного ПЗ» заради реклами.

Microsoft дійсно обіцяла не підтримувати Windows 7 після 14 січня. Але вже встигла зробити виняток, коли в ОС були проблеми з кольором робочого столу. До того ж ще три роки компанія випускатиме платні оновлення для користувачів корпоративного пакета і Windows 7 Professional.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація