GDPR — лише початок, на черзі «ePrivacy»

1 хв. читання

Загальний регламент про захист даних (GDPR) набрав чинності 24-го травня, проте це лише початок юридичної боротьби європейського уряду за захист даних користувачів.

Тепер час для наступної фази — затвердження Регламенту електронної конфіденційності (ePR).

Як він діятиме?

Новий закон охопить послуги для приватної комунікації користувачів, на кшталт Skype чи WhatsApp. Згідно з ним, компаніям потрібно буде отримати дозвіл користувача, щоб стежити за використанням продукту та збирати дані приватних розмов. До того ж вони не зможуть просто заблокувати користувачів з Єврозони, а матимуть надавати однакову послугу всім, незалежно від того, погоджуються користувачі на збір даних чи ні.

Регламент вже був затверджений Європарламентом, але застряг на розгляді у Ради Європейського Союзу. Лобісти працюють в день та вночі, захищаючи інтереси Big Tech, тому ще до кінця не відомо чи зможе ePR успішно пройти розгляд ради ЄС. Проте за словами VentureBeat, «захисники приватності переконані, що нові правила будуть прийняті в найближчі місяці».

Чому це варте уваги?

Законодавці впевнені, що ePrivacy поверне контроль над власними даними до рук користувачів. Представники бізнесу наполягають, що новий регламент сповільнить інновації та зробить багато послуг недоступними або дорожчими.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація