Gear VR — незвичайний шолом віртуальної реальності від Samsung

2 хв. читання

Gear VR —  незвичайний шолом  віртуальної реальності від Samsung

Пристрої, які надають користувачу доступ в віртуальну реальність, зараз розвиваються дуже активно. Приміром, відеошлеми і відеоокуляри зараз просувають відразу кілька компаній, включаючи Facebook, Sony, Google і кілька інших, не таких відомих, компаній.

Виявляється, і корпорація Samsung має види на ринок відеошлемів. На виставці IFA 2014 в Берліні, цей девайс був показаний широкій публіці. Назва пристрою - Gear VR.

Що в ньому незвичайного? Те, що для, власне, симуляції віртуальної реальності використовується не платформа самого пристрою, а сторонній гаджет. В даному випадку це Samsung Note 4.

Gear VR —  незвичайний шолом  віртуальної реальності від Samsung

Так, ви правильно зрозуміли - в шолом вставляється смартфон (підключення йде по micro-USB) і робота ведеться вже з Note 4. Збоку окулярів є спеціальна кнопка для виходу з додатків. Ця ж кнопка використовується і для швидкого повернення в реальний світ зі світу віртуального, для чого кнопку потрібно затиснути і утримувать. У самому шоломі є вбудовані модулі гіроскопа і акселерометра, більше там, крім лінз і кріплень, немає нічого

Gear VR —  незвичайний шолом  віртуальної реальності від Samsung

Ті, хто встиг випробувати шолом від Samsung на виставці, стверджують, що ніяких лагів і зависань при роботі зі спец.додатком для Samsung Gear VR не виникало. Інтерфейс адекватний, управління також проводиться без особливих труднощів.

Gear VR —  незвичайний шолом  віртуальної реальності від Samsung

Деякі незручності, щоправда, теж є (це якщо не згадувати про те, що шолом працює тільки зі смартфоном всередині). Це трохи жорстке покриття окулярів, що відтинає зовнішнє освітлення (його можна порівняти з масками в старому ігровому автоматі «Морський бій», якщо пам'ятаєте такі). Після зняття маски навколо очей залишаються характерні сліди, які, само собою, зникають через кілька хвилин.

На жаль, ні можлива ціна пристрою, ні дата його виходу на ринок не відома. Розробники сказали лише, що девайс потрапить на ринок магазинів вже в цьому році, але коли саме - незрозуміло.

Джерело:http://www.engadget.com/2014/09/03/samsung-virtual-reality/

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація