Гендиректор Google Сундар Пічаї очолить і компанію Alphabet

1 хв. читання

Ларрі Пейдж та Сергій Брін більше не будуть гендиректором та президентом Alphabet. Компанію очолить генеральний директор Google Сундар Пічаї, він одночасно керуватиме двома компаніями.

Оскільки справи в Alphabet йдуть добре, а Google й інші компанії працюють ефективно і незалежно, настав час спростити нашу структуру управління. Ми ніколи не були тими, хто тримається за посаду, коли знає, що є краще способи керувати компанією. І Alphabet, і Google більше не потрібні два гендиректори та президент.

Однак колишні очільники Alphabet далі братимуть участь в житті компанії — як співзасновники, акціонери й члени ради директорів. Видання CNBC зазначає, що Пейдж володіє 5,8% акцій компанії, Брін — 5,6%, а новий директор Пічаї — 0,1%. Тобто співзасновники Alphabet зможуть впливати на рішення гендиректора.

Пічаї відповідатиме за управління Google та керування інвестиціями в Alphabet. Він працює в Google з 2004 року і став гендиректором під час створення конгломерату компаній Alphabet у 2015 році. У 2017 він приєднався до ради директорів Alphabet.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація