GitHub отримав темний режим та спростив фінансування проєктів

1 хв. читання

GitHub спрощує фінансову підтримку проєктів з відкритим кодом та додає кілька нових функцій для користувачів платформи. Про це оголосили під час онлайн конференції Universe 2020.

Компанії тепер зможуть підтримувати й оцінювати улюблені розробки напряму — через функцію GitHub Sponsors for Companies, яка використовує внутрішню платіжну систему платформи. Деякі компанії, зокрема AWS, Microsoft і American Express, вже зобов'язались так підтримувати корисні для них розробки, пише видання Developer Tech.

Git-Hub-Sponsors-with-Stripe

Ще одне важливе (і майже своєчасне) оновлення — це підтримка темного режиму. Невдовзі має з'явитись функція автоматичного мерджу пул-запитів, а GitHub Discussions тепер працюють у загальнодоступній бета-версії.

nextjs-discussions-darkmode

Також додали кілька корисних оновлень у GitHub Actions, сервіс автоматизації робочих процесів. Наприклад, тепер можна упаковувати застосунки разом з правилами їхнього розгортання та врахуванням середовища. GitHub Advanced Security дозволить автоматизувати сканування коду, а нова перевірка залежностей допоможе уникати вразливостей в проєктах.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація