Github відкрив доступ до draft pull requests

1 хв. читання

Github 14-го лютого запустив нову функцію draft pull requests. Вона дозволяє розпочати PR ще до впровадження всіх змін у коді.

«Навіть якщо ви зрештою закриєте запит або проведете повний рефакторинг коду, хороший pull request все одно стане в пригоді», — йдеться у блозі Github. Функція вже є у публічному доступі, зокрема у відкритих репозиторіях.

Розробники стверджують, що нова можливість буде особливо корисна тим, чий код ще не можна оцінити. Наприклад, він призначений для хакатону або ви не збираєтесь коли-небудь закінчувати його, але хочете, щоб люди перевіряли його і давали вам фідбек. Або, можливо, ви відкрили запит на пул взагалі без будь-якого коду, просто щоб розпочати обговорення із можливими партнерами.

За допомогою draft pull requests можна позначати процеси роботи над PR і повідомляти команду одразу після їх завершення. Це повинно допомогти із передчасно закритими запитами або в тих випадках, коли ви починаєте працювати над новою функцією і забуваєте надіслати PR. Тепер це можна зробити на початку розробки.

draft pull requests

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація