GitHub заблокував 135 репозиторіїв, на які скаржились у Google

1 хв. читання
13 листопада 2020

GitHub заблокував 135 репозиторіїв, на які скаржились у Google. В цих сховищах був код для дешифрування контенту, захищеного технологією Widevine Content Decryption Module. Google заявила, що ці репозиторії порушують DMCA — закон про авторське право в цифрову епоху.

Сама технологія Widevine розробляється в Google, вона призначена для поширення ліцензійного контенту. Наприклад, нею послуговуються Disney, Netflix, Hulu, Spotify та інші сервіси.

Заблоковані на GitHub репозиторії містили закритий RSA-ключ. Його витягли з CDM-модуля Widevine ще під час торішньої дослідницької атаки.

Більшість з цих сховищ є форками розширення Chrome widevine-l3-decryptor. Воно надає доступ до захищеного контенту, але вважалось суто демонстраційним, тобто слугувало лише для освітніх цілей.

Розширення показувало, як обійти DRM-захист Widevine, але безпосередньо не розшифровувало контент. Втім, ключ з цього розширення все ж можна було використати для розшифровки через утиліту ffmpeg. Тож тепер його визнали інструментом для обходу ліцензій і DRM-захисту.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: in golang, selenium vs selenide, sizes img