GitLab збиратиме телеметрію [Оновлено]

1 хв. читання

[Оновлено 25.10.19]: Після негативної реакції спільноти GitLab скасувала рішення про збір телеметрії. Компанія врахує думку користувачів та перегляне свої правила.

[24.10.19]: Створена українським розробником компанія GitLab дещо змінює правила використання платформи.

Головне нововведення — це збір телеметрії: на сторінки хмарних сервісів і комерційних продуктів GitLab додадуть код для збору даних. Вони можуть використовуватись не лише GitLab, а й сторонніми SaaS-сервісами. Компанія пише, що буде співпрацювати з Pendo.

Нові правила діятимуть з версії GitLab 12.4 для усіх користувачів пропрієтарних продуктів (тобто GitLab.com і Enterprise Edition). Якщо не погодитись на нові умови, то доступ до веб-інтерфейсу й API буде заблокований.

GitLab каже, що зазначить у політиці конфіденційності, для чого використовуватимуться зібрані дані. Також компанія обіцяє подбати, щоб долучені сервіси телеметрії мали стандарти захисту даних.

Для індивідуальних (self-managed) користувачів GitLab Core залишиться без змін. Ті, хто хоче завантажити GitLab без пропрієтарного ПЗ, можуть звернутись до GitLab Community Edition (CE). Ця редакція має ліцензію MIT і в ній теж нічого не змінюватимуть.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: gitlab, gitlab це, gitlab.