GNOME став стандартним робочим столом у щоденних збірках Ubuntu

1 хв. читання

Щоденні збірки, що застосовуються в процесі підготовки осіннього випуску Ubuntu 17.10, переведені за замовчуванням на використання оточення робочого столу GNOME Shell, замість застосовуваної раніше оболонки Unity. З базової поставки також прибраний набір пакетів і додатків, специфічних для Unity: центр управління, панель для управління online-акаунтами і відгалуження від файлового менеджера Nautilus. В якості дисплейного менеджера як і раніше пропонується LightDM в якому є два сеанси: GNOME і GNOME поверх Wayland.

GNOME став стандартним робочим столом у щоденних збірках Ubuntu

У збірці також задіяна оновлена тема оформлення Ambiance. Інтеграція з інтернет-магазином Amazon відбувається за допомогою кнопки, що відкриває сайт Amazon у вкладці Firefox.

Розробники Ubuntu співпрацюють з командою GNOME для усунення проблем, що виявляються при роботі на HiDP- екранах. На відміну від Unity, GNOME підтримує лише цілочисельні коефіцієнти масштабування, тобто по суті можуть застосовуватися тільки співвідношення 1: 1 і 2: 1. Завданням спільної роботи є реалізація дрібних значень коефіцієнтів масштабування і додавання підтримки вибору різних масштабів для кожного екрану в багатомоніторних конфігураціях.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація