Google: 80% Android-застосунків автоматично шифрують трафік

1 хв. читання

Google каже, що 4 з 5 Android-програм у Play Store автоматично зашифровують мережевий трафік. Завдяки TLS і HTTPS, треті особи не можуть перехопити трафік, що проходить через такі програми.

Очікується, що цей показник зростатиме. Компанія поступово сприяла захисту трафіку з 2016 року, коли вийшов Android 7. Тоді Google дозволив розробникам налаштовувати параметри безпеки мережі, щоб відмовитись від незахищеного трафіку без змін у коді.

Після запуску Android 9 (Pie) у 2018 Google запровадив нові правила — HTTPS став стандартом для цієї та подальших версій Android. Якщо потрібно, розробники можуть вручну поставити незахищений трафік для певних доменів.

Google краще вдається поширювати HTTPS у застосунках, ніж це робить Apple. У червні стало відомо, що лише третина iOS-програм використовує ATS — технологію, яка блокує небезпечні HTTP-з'єднання між застосунком і віддаленим сервером. 67,8% програм повністю вимикали ATS, а 5,3% — використовували частково.

Також Google активно поширює HTTPS на сайтах, не лише в застосунках. За даними компанії, у Chrome цей протокол використовується у 85–95% випадків (залежно від платформи). Наприклад, у Chrome на Android через HTTPS завантажуються 89% сайтів. На Windows — 84%.

Screenshot-7

Схожа тенденція спостерігається і у Firefox, у вересні компанія вперше завантажила понад 80% сторінок через HTTPS.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: трафік, що таке трафік, https ios