Google Assistant не зберігатиме записи голосу користувачів без дозволу

1 хв. читання

Google пообіцяв, що його голосові помічники більше не будуть автоматично зберігати записи звернень користувачів.

Нагадаємо, раніше один із підрядників компанії розповів, що пристрої Google Home записують голосові звернення та надсилають їх для аналізу. Це робилось для покращення технології розпізнавання голосу, однак пристрої записували не лише звернення до помічника, а й просто розмови поруч з ним. В цих аудіофайлах було чимало приватної інформації, яку слухали та аналізували підрядники компанії.

Пізніше виявилось, що те ж саме роблять й голосові помічники Apple, підрядники Microsoft слухають розмови у Skype і Cortana, а пристрої Amazon зберігають записи звернень до Alexa необмежений час. Після публікацій у ЗМІ Apple зупинила програму на певний період і дозволила користувачам обирати, чи записувати їхні голоси для покращення технології. Натомість Amazon заявила, що продовжить зберігати записи за замовчуванням, але дасть можливість відмовитись від цієї опції.

У липні Google теж тимчасово зупинила програму і тепер оновлює свої правила, щоб зменшити обсяг аудіоданих та захистити конфіденційність користувачів. Власники пристроїв зможуть керувати налаштуваннями Voice & Audio Activity, а більшість даних, прив'язаних до облікового запису, будуть видалені з бази Google до кінця року.

Також компанія працює над тим, щоб помічники не записували звернення, якщо не прозвучала кодова фраза на кшталт «ОК, Google». Користувачі також зможуть налаштувати чутливість пристроїв до фраз-звернень, щоб уникати випадкової активації.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація