Google автоматично індексуватиме мобільні версії сайтів першими

1 хв. читання

З вересня Google буде автоматично індексувати мобільні версії сайтів першими. Ця ініціатива розпочалась ще 2016 року, коли стало помітно, що більшість людей користуються пошуковиком з мобільного. З липня минулого року індексування mobile-first було автоматичним лише для нових доменів, а тепер це стосуватиметься усіх.

За даними компанії, більшість сторінок вже можуть перейти на такий вид індексування. Зараз він діє для 70% сайтів, що з'являються у результатах пошуку. Тож до вересня Google поступово аналізуватиме решту ресурсів та змінюватиме тип їхнього індексування.

Розробники й власники сайтів можуть перевірити статус свого ресурсу через URL Inspection Tool і на сторінці налаштувань Search Console.

Тим часом Google рекомендує перевірити, чи десктопна і мобільна версії сайтів мають однаковий контент (текст, зображення, відео, посилання), метадані (title, description, robots) і структуру. Також компанія радить створювати адаптивний дизайн, а не окремі URL для мобільних версій (адреси m-dot). Зазначається, що такі URL заплутують і користувачів, і пошукові системи, тож використовувати їх не варто.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація