Google братиме кошти з правоохоронців за інформацію про користувачів

1 хв. читання

До Google регулярно звертаються правоохоронні органи, щоб отримати певні дані про користувачів за рішенням суду. Тепер корпорація вирішила не робити цього безкоштовно і встановила плату за різні типи співпраці. Про це повідомляє видання The New York Times.

За надання базової інформації про користувача Google братиме від 45 доларів, за прослуховування — від 60 доларів, а за розширені дані — від 245 доларів. Можлива і додаткова оплата, це залежатиме від ситуації.

24googlelegal2-superjumbo

Представник Google повідомив, що закон (Electronic Communications Privacy Act) дозволяє постачальникам комунікаційних послуг отримувати відшкодування витрат за такі речі. Однак багато технологічних компаній робили це безкоштовно.

Якщо ж справи стосуватимуться безпеки дітей, загрози життю або надзвичайних ситуацій, Google грошей не братиме.

Деякі правоохоронні органи непокояться, що тепер усі компанії почнуть вимагати компенсації, а це ускладнить роботу: доведеться планувати бюджет, визначати пріоритетні справи тощо. Інші ж зазначають, що це нормально, тому що така розширена інформація потрібна зазвичай у масштабних розслідуваннях, а сума відшкодування не надто велика.

Підтримують рішення Google і захисники конфіденційності, адже воно дещо обмежить і стримає повсюдне відстеження даних користувачів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація