Google буде пояснювати, чому пошук видав саме такі результати

1 хв. читання

На початку цього року у Google з'явилась функція «Про цей результат», яка уточнює інформацію про сайти в пошуковику. Там користувачі можуть переглянути опис сторінки й вирішити, чи справді варто туди переходити (в Україні ця функція поки що не працює).

Опис береться з Вікіпедії, якщо ж інформації там немає, то пошуковик вказує, коли вперше цей сайт був проіндексований. Також Google вказує, чи це платне оголошення і чи сайт використовує безпечне HTTPS-з'єднання

Зараз функцію «Про цей результат» розширили: тепер користувачі зможуть дізнатись, чому саме алгоритм показує конкретні ресурси. У компанії пояснюють, що під час ранжування результатів враховуються декілька факторів, зокрема

  • Ключові слова, що відповідають пошуковому запиту.

  • Пов'язані терміни. Якщо вводити «як приготувати рибу в духовці», шукатимуться й сторінки зі словами на кшталт «рецепти», «запікати» тощо.

  • Посилання: якщо інші сторінки посилаються на цей ресурс і використовують при цьому слова, схожі на пошуковий запит, то ця сторінка може бути релевантною. До того ж інші посилання показують авторитетність ресурсу.

  • Відповідність місцевості: тобто враховується мова пошукового запиту, країна, місто користувачів тощо.

how-to-cook-fish-in-the-oven-max-1000x1000

У Google вважають, що ця інформація допоможе користувачам вирішити, який результат корисний і як уточнити свій пошуковий запит. Спочатку функція працюватиме лише англійською мовою у США, але з часом її планують розгорнути й для інших користувачів.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація