Google Cloud показуватиме користувачам їхній вуглецевий слід

1 хв. читання

Платформа Google Cloud показуватиме користувачам їхній вуглецевий слід — шкідливі викиди, пов'язані зі споживанням електроенергії від застосування хмари. Можна впорядкувати цю інформацію і дивитись звіти за певний період чи для певного проєкту, регіону тощо. Інстурмент Carbon Footprint вже доступний для всіх користувачів GCP.

Компанії зможуть використовувати інформацію звідси, щоб формувати власну статистику про забруднення та експортувати дані, наприклад, у Salesforce Sustainability Cloud.

Google підкреслює, що ці цифри стосуються вуглецевого сліду саме користувачів платформи, адже компанія вже декілька років має нульовий вуглецевий слід. До 2030 року Google планує повністю перейти на відновлювальну енергію.

Google Cloud також позначатиме програми, які вже не використовуються, але досі погано впливають на екологію. Компанії отримуватимуть автоматичні рекомендації позбутись таких застосунків і скоротити свої витрати та викиди вуглецю.

gweb-uniblog-publish-prod/original_images/aral-sea_Hero

Окрім того, Google перенесе свій рушій Earth Engine у хмару для деяких користувачів. Тут можна отримати супутникові знімки, набори даних та інші інструменти для відстеження, моніторингу та прогнозування змін на поверхні Землі. Щоб користуватись Earth Engine через Google Cloud, потрібно надіслати заявку .

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація