Google обіцяє повністю перейти на безвуглецеву енергію до 2030 року

1 хв. читання

Google планує повністю перейти на безвуглецеву енергію до 2030 року. В компанії хочуть використовувати лише її в усіх офісах, кампусах, центрах обробки даних 24 години на добу.

«Ми перша велика компанія, яка хоче це зробити, і прагнемо бути першими, кому це вдасться», — написав гендиректор Google Сундар Пічаї у блозі Google.

Це означатиме, що електронні листи, запити в пошуковику, відео на ютубі, маршрути на мапі — усе працюватиме на чистій енергії щогодини і щодня, зазначають в компанії. Для цього Google інвестуватиме в нові технології, які надаватимуть 5 ГВт безвуглецевої енергії та допоможуть скоротити шкідливі викиди у 500 містах.

Компанія також зазначила, що вже компенсувала весь вуглецевий слід, який залишила до 2007 року (тоді Google став вуглецево-нейтральним).

around-the-clock-clean-energy-max-2800x2800

Схожі ініціативи є і в інших корпораціях: Apple до 2030 року має позбутися викидів вуглецю, Microsoft до того часу перейде на безвідходне виробництво, а Salesforce хоче використовувати лише поновлювальну енергію до 2022 року і створити вуглецево-нейтральну хмару для користувачів.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація