Google оновлює політику платежів для застосунків у Play Store

1 хв. читання

У Google наголосили, що всі Android-програми у Play Store мають використовувати внутрішню систему для покупок у застосунках (IAP). Це правило діяло і раніше, але тепер компанія уточнила формулювання і планує застосувати його до всіх.

За даними Google, їхньою платіжною системою вже користуються 97% розробників, тож 3% теж мають перейти на неї. Вони матимуть час до 30 вересня наступного року, щоб адаптуватись. Google вважає, що це справедливо, адже компанія дбає про інфраструктуру та безпеку Play Store.

Нагадаємо, що Google, як і Apple, збирає 30-відсоткову комісію за покупки всередині програм. Нещодавно група компаній (серед яких Epic і Spotify) об'єднались у «Коаліцію за справедливість для застосунків», щоб боротися з монополізацією ринку і несправедливими комісіями зокрема. Основна увага організації прикута до Apple, але і Google теж це стосується. Адже обидві компанії можуть зловживати своїм становищем і просувати власні програми у магазинах.

Втім, у Google нагадали, що не забороняють розповідати користувачам про вигідніші пропозиції та альтернативні способи оплати поза межами застосунку. Це одна з речей, яка не подобається розробникам в App Store. До того ж Android-пристрої мають одразу два джерела програм: крім магазину Google на них часто встановлений Galaxy Store від Samsung.

Також Google обіцяє спростити взаємодії із застосунками сторонніх магазинів, їх можна буде завантажити легко і безпечно. Це мають зробити у випуску Android 12, тобто наступного року. Більш детально про оновлення компанія розповість згодом.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: дужки, steam ubuntu, буфер