Google придбала стартап із кібербезпеки за півмільярда доларів

2 хв. читання

Google Cloud оголосила про придбання ізраїльського стартапу з кібербезпеки Siemplify в рамках своїх постійних зусиль боротьби з кіберзагрозами. Сума угоди достеменно не відома, але ізраїльське видання CTECH оцінює її у 500 мільйонів доларів.

Компанію заснували Amos Stern, Alon Cohen і Garry Fatakhov у 2015 році. Вона є провідним постачальником послуг з оркестрування, автоматизації та реагування (SOAR) та поділяє бачення Google Cloud, коли йдеться про розвиток невидимої безпеки та демократизацію операцій безпеки в кожній організації.

Генеральний директор Siemplify Amos Stern похвалив угоду у своєму блозі та пояснив, що їхня технологія разом із технологіями компанії з кібербезпеки Google Chronicle допоможуть спеціалістам із безпеки захищати свої організації від кіберзагроз.

Об'єднуючи можливості Siemplify SOAR із сучасним підходом Chronicle до аналітики безпеки, пошуковий гігант прагне далі реалізувати бачення Google Cloud щодо сучасного стеку керування захистом від загроз, який дає змогу клієнтам вийти за рамки типових заходів безпеки та керування інформацією (SIEM) та засобів поліпшення виявлення та реагування (XDR). Це дасть змогу виявляти та реагувати на небезпеки на швидкості та масштабі, яких вимагають сучасні середовища.

Платформа Siemplify забезпечує робоче середовище, яке дає змогу групам безпеки краще керувати ризиками, а також знижувати витрати на подолання загроз. Технологія компанії дає змогу аналітикам операційного центру безпеки цілковито контролювати усі дії, швидко й точно реагувати на кіберзагрози та постійно вдосконалювати захист.

У рамках угоди 200 співробітників Siemplify в Ізраїлі, США та Великобританії приєднаються до Google. Більше інформації про те, як Google Cloud планує використовувати можливості компанії SOAR у Chronicle, імовірно, ми дізнаємося після завершення придбання.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація