Google прокладає новий підводний інтернет-кабель — Firmina

1 хв. читання

Google прокладає новий підводний кабель для передачі даних. Він простягатиметься від східного узбережжя США до південноамериканських країн: Бразилії, Уругваю та Аргентини. Завершити роботу мають у 2023 році.

Firmina-subsea-cable-max-1000x1000

Цей проєкт отримав назву Firmina — на честь бразильської письменниці Марії Фірміни дос Рейс, яка боролася за скасування рабства.

Очільник Google Сундар Пічаї написав, що цей оптоволоконний кабель покращить доступ до сервісів компанії у Південній Америці, зокрема до Gmail, пошуку Google, YouTube і Google Cloud. Firmina буде найдовшим кабелем у світі, який може працювати лише від одного джерела живлення з одного боку кабелю (якщо інші джерела будуть тимчасово недоступні).

Нагадаємо, що це не перший підводний інтернет-кабель Google. Компанія також прокладає Curie (між США та Чилі), Dunant (між США і Францією), Equiano (між Португалією і Південною Африкою) і Grace Hopper (між Великою Британією та Іспанією). На початку року стало відомо, що кабель Dunant вже готовий до експлуатації, а Curie допомагає вченим виявляти землетруси й цунамі.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація