Google стимулює адаптацію застосунків Android для Chromebook

2 хв. читання

Цього тижня керівники продуктів Chrome OS Fahd Imtiaz та Sanj Nathwani повідомили, що за минулий рік кількість людей, котрі користуються застосунками Android на Хромбуках, зросла на 50 відсотків. Вони посилалися на внутрішні дані Google за 2020-2021 роки.

У 2021 році деякі смартфони оновилися до Android 12. У той самий час Google працювала над оновленням Хромбуків до Android 11, для поліпшення безпеки та швидкодії за допомогою перенесення Android на Chrome OS з контейнера до віртуальної машини. Компанія також доклала зусиль для вдосконалення середовища виконання, щоб покращити роботу застосунків Android на Хромбуках з різними розмірами екрана.

Також у блозі сказано, що на Хромбуках з Chrome OS 93 або новіших застосунки Android, розроблені для мобільних пристроїв, автоматично запускатимуться у вікні, в якому вони залишаються в режимі телефона (вертикально) або планшета (горизонтально), але цю функцію можна вимкнути.

Ще одним додатковим стимулом для розробників створювати застосунки для більших екранів вказано нову функцію Android Nearby Share, яка з'явилася у Chrome 96 на Android 11 та Android 9.

Ще у травні Google повідомила, що використання її операційної системи зросло на 92 відсотки за останній рік, що, як повідомляється, «у п'ять разів більше, ніж на ринку ПК».

Зрозуміло, що ОС розраховує на застосунки Android, які б допомогли продовжити це зростання. У дописі стверджується, що «безсумнівно, адаптація до великих екранів буде пріоритетом для розробників у 2022 році».

У блозі висвітлено способи створення нових застосунків, які сприятимуть розвитку Android на Chromebook, наприклад, Jetpack Compose 1.0, набір інструментів розробки інтерфейсу та Android Studio Chipmunk, інструмент перевірки макета, який спрощує створення адаптивного інтерфейсу для різних типів пристроїв, від телефонів до настільних ПК.

Google підкреслює підтримку ігрового рушія Unity для створення Android-ігор, таких як RPG, на Chrome OS.

За допомогою Unity 2021, 2020 та 2019 LTS, ви можете підтримувати пристрої на Chrome OS з архітектурою x86 і x86_64 використовуючи ваш IDE, щоб зменшити дублювання коду та одночасного випуску для всіх платформ.

Майбутні зміни у Chrome OS можуть поліпшити роботу Android на Chromebook. Недавнє вдосконалення Chromium Gerrit вказує на те, що Google працює над пришвидшенням запуску Chromebook за допомогою тимчасової зупинки середовища виконання Android у віртуальній машині Chrome під час входу, коли вона може поглинути до 300 відсотків ресурсів процесора на кілька хвилин.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація