Google шукає розробників для портування Node.js в ОС Fuchsia

2 хв. читання

Згідно зі статистикою Stack Overflow Developer 2018, JavaScript — лідер за кількістю запитів серед розробників. Майже 70% опитаних стверджували, що послуговуються цією мовою. Google, вочевидь, врахував це, і вирішив найняти фахівців з JavaScript і Node.js для прийдешньої ОС Fuchsia.

Видання 9to5Google торік розповідало про плани Google щодо нової ОС, зокрема про Chrome як основний браузер і про додаткову підтримку JavaScript через Apple JavaScriptCore. Тоді здавалось дивним, що замість Node.js обрали JavaScriptCore. Node.js базується на гуглівському рушії V8 JavaScript, який вже був перенесений у Fuchsia для використання Chrome. Також Node.js є ядром технології Electron, що підтримує популярні застосунки, на кшталт Slack і Visual Studio Code.

Та зараз Google все ж звертається до Node.js, якщо вірити оголошенню про роботу від розробника V8 Yang Guo.

Ця інформація дає трохи більше розуміння про майбутню ОС Fuchsia. Наприклад, ми знаємо, що Node.js не підтримує створення застосунків для Android (принаймні офіційно). Та оскільки Fuchsia розрахована і на десктопні, і на мобільні пристрої, підтримка все ж буде для смартфонів, що мають доступ до повноцінних «настільних» застосунків на Node.js (наприклад, Visual Studio Code).

Незалежно від планів на Node.js у новій ОС, очевидно, що Google за допомогою Fuchsia просуває спільноти розробників, стверджує видання 9to5Google. Співробітники Apple зайняті підтримкою Swift для «Фуксії», девелопери Android — Java, а тепер розробники web і JavaScript займаються Node.js.

Нагадаємо, раніше ми писали, що для випуску Fuchsia Google переманив інженера, який 14 років працював у Apple.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: v8 java, displey flex, visual studio code web