Google визначає найважливіші відкриті проєкти, яким потрібна допомога

1 хв. читання

Google пропонує класифікувати проєкти з відкритим вихідним кодом і визначати, які з них найважливіші для галузі та найбільше потребують підтримки.

Компанія створила шкалу «Criticality Score» для учасників Open Source Security Foundation. Пріоритетність проєктів тут визначається в діапазоні від 0 (найменш критичні) до 1 (найбільш). При цьому враховуються різні показники: час існування проєкту, кількість контрибуторів та дотичних організацій, залученість користувачів, масштаби залежностей, кількість оновлень тощо.

Для розрахунків Google використовує алгоритм, створений Робом Пайком (Rob Pike, співавтор Plan 9, ‎UTF-8 і один з розробників мови Go).

formula

В такий спосіб вже окреслився список з найважливіших розробок з відкритим вихідним кодом, яким потрібна допомога (є рейтинги для C, C++, Go, Java, JS, Python, Rust). Щоправда, зараз враховуються лише проєкти, які мають репозиторії на GitHub, але з часом це мають змінити.

Також OpenSSF шукатиме способи, як допомогти розробникам і знайти потрібні ресурси для проєктів. Якщо ви супроводжуєте критично важливий софт і шукаєте допомоги, можете звернутись до робочої групи.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: js go, go js, алгоритми js