Google впроваджує mobile-first індексування

1 хв. читання

Ще в 2016 році Google вперше представив план зміни роботи пошукового індексу. Відповідно до нього, алгоритми мають використовувати мобільну версію веб-сторінки для індексування, відстеження структурованих даних та формування фрагментів в результатах пошуку Google.

У грудні 2017 року Google у тестовому режимі перевів декілька сайтів на індексацію мобільних версій, однак перелік властивостей, які розглядалися в у процесі, компанія не розкрила.

Попри те, що Google почне опиратись на вміст мобільної версії сторінки, щоб індексувати сайт, настільна версія також продовжить впливати на позицію сайту у рейтингах. Сайт матиме один загальний індекс у результатах пошуку, а не окремий індекс мобільної версії. Google стверджує, що пріоритетне індексування мобільної версії не суттєво вплине на те, як оцінюється сайт, а, навпаки, допоможе йому «покращити покажчики» в результатах мобільного пошуку.

Google впроваджує mobile-first індексування

Це лише перша хвиля переходу на новий спосіб індексування. Для неї відібрали ті сайти, які вже дотримуються найкращих практик індексування для мобільних версій. Вибрані сайти отримають сповіщення через Search Console, і будуть спостерігати збільшення кількості відвідувань на сайт від Smartphone Googlebot. Після цього Google показуватиме мобільну версію сторінок сайту в результатах пошуку та на кешованих сторінках Google.

Google повідомляє веб-майстрам сайтів, які ще не оптимізовані для мобільних пристроїв, що не варто панікувати. «Навіть якщо у вас є тільки настільна версія, ви будете і надалі показуватися в нашій пошуковій системі», – запевняє анонс.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація