Google Workspace (раніше — G Suite) відкрили для всіх користувачів

1 хв. читання

Онлайн-сервіс Google Workspace (раніше відомий як G Suite) тепер доступний для всіх користувачів — тобто для всіх, хто має обліковий запис Google. Йдеться про все ті ж Gmail, Календар, Google Диск, Документи, Таблиці тощо — але з глибшими інтеграціями та додатковими функціями, що раніше працювали лише для ентерпрайз-акаунтів.

Spaces-static-image

Наприклад, серед таких функцій — розумні автодоповнення в електронних листах або документах. Ще можна позначити інших користувачів через @ й додавати їх у презентацію, календар чи в Google Sheets одразу з конференції в Meet. Водночас має змінитись й інтерфейс інструментів.

9MRfnyKg/00-Vignette-2-v03

Ці функції зараз безкоштовні, але компанія готує і платну версію — Google Workspace Individual. Вона призначена для малого бізнесу і матиме розширені можливості, зокрема сервіс розумного бронювання, професійні відеоконференції, персоналізований імейл-маркетинг тощо. Коштуватиме це спочатку 7,99 долара на місяць, а потім — 9,99; сервіс почнуть невдовзі розгортати в США, Канаді, Мексиці, Австралії, Бразилії та Японії.

Також усі користувачі тепер також матимуть доступ до нового Google Chat, що замінив Hangouts і раніше діяв лише для власників платної підписки.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація