Google заблокував SafeGraph: компанія продавала дані про геолокацію

1 хв. читання

Google заблокував компанію SafeGraph, яка займається відстеженням геолокації на пристроях Android і продаває ці дані про користувачів.

У червні Android-розробникам давали сім днів, щоб видалити SDK SafeGraph зі своїх програм. Інакше їхні застосунки можуть видалити з Play Store. Виявилось, що деякі дані, які продавала SafeGraph, були отримані саме зі сторонніх програм, де був цей SDK.

Дослідник, який спостерігав за діями SafeGraph, зазначив, що компанія продавала дані про геолокацію користувачів практично усім, хто був готовий заплатити. Зокрема дані продали й виданню Motherboard, відомим своїми журналістськими розслідуваннями про технологічні компанії.

Невеликий датасет коштував 200 доларів, там був перелік популярних місць для обраного району і прогнози маршрутів. Наприклад, зазначалось, що відвідувачі певної церкви часто йшли після неї у певні магазини (і далі вказувався перелік цих магазинів).

Як зазначає Motherboard, вчені та журналісти неодноразово знаходили способи деанонімізувати конкретних людей у таких наборах даних.

Серед клієнтів SafeGraph були The New York Times і CDC — Центр з контролю та профілактики захворювань в США. Зазначається, що The New York Times використовувала дані SafeGraph, щоб показати, де збираються люди після послаблення карантину.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація