Google запустив сервіс для пошуку в кодовій базі Android

1 хв. читання

В межах проєкту Android Open Source розробники Google запустили сервіс Android Code Search. Він призначений для навігації та пошуку в коді на git-репозиторіях, що пов'язані з платформою Android.

Репозиторій Android утворений з багатьох git-сховищ, які усі разом керуються за допомогою 'repo'. Тож більшість інструментів (на кшталт github, gitweb тощо) не бачать вихідний код таким, яким його виклали до перевірки системою. <...> Тому ми раді представити пошук, який показує весь вихідний код Android.

Серед функцій нового сервісу:

  • доступ до вихідного коду;
  • навігація за допомогою перехресних посилань, щоб переходити від однієї частини в базі коду до іншої;
  • пересування між гілками з відкритим вихідним Android-кодом;
  • документація, доступна за посиланням.

Також за допомогою Android Code Search можна переглянути вихідний код бібліотек AndroidX, зокрема CameraX і Jetpack Compose на базі Kotlin.

Під час пошуку сервіс враховує різні класи елементів коду та показує результат з підсвіченим синтаксисом. Користувачі можуть переглядати історію змін, перемикатись між гілками та користуватись перехресною навігацією: наприклад, можна натиснути на функцію в коді та перейти до її визначення абощо. Розробники кажуть, що поки не всі частини кодової бази Android мають перехресні посилання, але з часом їх ставатиме більше.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація