Як економити час витрачаючи його

3 хв. читання

Перш за все, хочу пояснити про що цей пост. Він про те, як корисні звички економлять час. Можливо ця стаття не профільна, але безумовно необхідна і корисна. Хотілось би викласти її у вигляді набору правил, хоча мабуть буде доречніше буде назвати це рекомендаціями. Так, про це вже написано сотні книжок, але я спробую підійти трохи з іншого боку ;)

 

1)Рекомендація 1: Нотуйте

Багато людей не мають звички записувати свої плани до щоденника, чи то паперового, чи то електронного. Багато хто пояснює це тим, що ім це не потрібно і взагалі тримання власного графіка в голові тренує пам'ять. Впевнений, що це так, але готовий вас запевнити, що звичка витрачати час на занотовування свого розпорядку, на створення письмового відображення того, що потрібно виконати матиме тільки позитивний ефект. Витративши годину часу в тиждень ви збережете мінімум дві, гарантовано.

time management

 

2)Рекомендація 2: Займайтесь саморозвитком

а)Намагайтесь кожного дня знайти для себе щось нове. У кожної людини в житті наступає такий момент, коли за короткий проміжок часу треба “проковтнути” значну кількість інформації. Щоденна звичка відкласти щось у пам'ять обов'язково прийде на допомогу: з великою вірогідністю ви будете ознайомленні хоча б з частиною інформації, котру потрібно опрацювати.

б)Фізичне здоров'я - дуже важливий крок у збереженні часу та коштів. Для початку порахуйте скільки разів у рік ви хворієте, який сумарний часовий період це займає і скільки коштів на ліки ви при цьому витрачаєте. Витрачаючи 3-5 годин на те, щоб підтримати себе у формі на тиждень, можна суттєво підвищити свої шанси не піддатися хворобі тим самим зберегти купу часу. Зовсім не обов'язково витрачатись на спортзал, почавши день з ранкової зарядки, вийшовши на зупинку-дві раніше з громадського транспорту та пройшовши решту відстані ви зробите важливий вклад у покращення власного самопочуття.  

time management

 

3)Харчуйтесь правильно

    Мак це звісно вихід із ситуації, якщо у вас катастрофічно не вистачає часу, але хотілось би зауважити, що чим краще паливо - тим ліпше працює двигун. Насправді, вживати корисну їжу - легко та не дорого, а що важливіше - не займає багато часу.

time management

 

4)Дотримуйтесь норми

Не потрібно зациклюватись на чомусь одному, але розриватись і намагатись встигнути всюди теж.

У першому випадку ви гарантовано не зможете продуктивно витратити весь час, який запланували присвятити справі. Доведено, що коли людина планує витратити весь час на щось одне - вона буде відволікатись на сторонні дрібниці.

В протилежному - діє правило “поспішиш всюди - не встигнеш ніде”.

Оптимально треба користуватись пунктом 1 (Нотуйте). Так ви зможете оптимізувати свій робочий процес чим збережете свій час.

time management
Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація