IBM переводить на Slack усі 350 000 співробітників

1 хв. читання

Понад 350 000 співробітників IBM використовуватимуть Slack для корпоративної комунікації. Якщо врахувати конкуренцію з Microsoft Teams і змагання за аудиторію, це можна вважати значним успіхом для Slack.

Business Insider зазначає, що перехід не був раптовим. В IBM користувались застосунком ще з 2014 року, поступово на нього переходило дедалі більше співробітників. Цьому сприяли безкоштовні тестові версії програми, котрі можна було спробувати до того, як переходити на платний корпоративний пакет. У 2016 році компанія офіційно стала послуговуватись програмою.

Це був найбільший клієнт Slack протягом кількох років: IBM суттєво збільшила кількість користувачів і можливості самого застосунку. Завдяки цьому партнерству команда Slack випустила пакет Enterprise Grid, розрахований саме на великі компанії.

У 2019 році Slack повідомляла, що їхнім ПЗ користується 165 000 співробітників IBM. Зараз йдеться про повний перехід: вже 300 000 працівників IBM мають доступ до застосунку і невдовзі його отримають ще 50 000. Щоправда, невідомо, користується IBM лише платними версіями програми чи поєднує їх з безкоштовними сервісами.

За словами очільника Slack, такий масштаб означає, що вони готові працювати з найбільшими організаціями у світі.

Нагадаємо, минулого року Microsoft обігнала Slack за кількістю користувачів, тоді компанії наголошували на активності своїх аудиторій, після чого Slack звинуватила Microsoft у плагіаті рекламного відео.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація