Idera придбала Travis CI

2 хв. читання

Idera відома інструментами управління базами даних SQL та адміністрування програм. Нещодавно вона придбала Travis CI — популярний сервіс безперервної інтеграції з відкритим вихідним кодом. І це в той час, коли інші подібні сервіси, зокрема Circle CI, схоже, відбирають частку ринку у Travis CI, відмічає видання TechCrunch.

Сама Idera належить приватній інвестиційній компанії TA Associates. Керівництво Idera стверджує, що Travis доповнить бізнес інструментів тестування і принесе користь його поточним клієнтам. Іншими інструментами Idera в підрозділі інструментів тестування є TestRail, Ranorex і Kiuwan.

Очевидно, що Idera хоче перейти до бізнесу DevOps, і безперервна інтеграція послугує цьому фундаментом. Це видається дивним, адже Idera не те, щоб була на передовій у галузі сучасних технологій. Та зауважимо, що Travis CI приводить 700 тисяч користувачів до Idera, і таких клієнтів, як IBM і Zendesk. Тож, хоча ми не знаємо вартість придбання, схоже, що все серйозно.

«Ми раді наступному етапу нашого зростання з командою Idera», — коментує засновник Travis CI Костянтин Гаазе. «Наші клієнти та партнери виграють від вичерпного портфоліо Idera та можливості вивести програмне забезпечення на новий рівень. Наша мета — залучити якомога більше користувачів до Travis CI та залишатися вірними нашому корінню — відкритому вихідному коду і спільноті».

У своєму блозі Гаазе пише, що для користувачів Travis CI нічого не зміниться. «Завдяки підтримці наших нових партнерів ми зможемо вдосконалювати наш основний продукт, щоб Travis CI був найкращим рішенням для постійної інтеграції та розвитку програмних проектів», — каже він, а також відзначає, що Travis CI й надалі залишиться відкритим джерелом.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація