Insider: Google навмисно приховувує налаштування приватності в Android

1 хв. читання

Google продовжує збирає дані про розташування користувачів, навіть коли вони вимкнули доступ до геоданих. Про це повідомляє видання Insider з посиланням на документи, які зараз розглядав суд у справі «Аризона проти Google».

Зазначено, що налаштування конфіденційності в Android навмисно розташовані в системі так, аби користувачам було складно їх знайти. Є свідчення, що компанія змусила LG та інших виробників смартфонів також приховувати налаштування приватності, адже ці параметри були досить популярними.

Коли тестувалась версія Android з простішим пошуком налаштувань приватності, ними починали охоче користуватись. Згідно з документами, у Google розглядали це як «проблему», тому ці параметри сховали.

Генпрокурор Аризони Марк Брнович подав позов проти Google у травні минулого року. Він стверджує, що компанія незаконно відстежувала локацію користувачів Android, навіть коли вони вимикали відстеження.

Колишній керівник підрозділу Google Maps визнав під час суду, що Google завжди може відстежити дім чи роботу користувачів. Єдиний спосіб уникнути цього — навмисно налаштувати ці локації у випадкових місцях.

Insider пише, що Google використовує багато способів збирати дані про розташування. Наприклад, змушувати користувачів ділитися геолокацією, щоб відкрити сторонні застосунки, або ж просити під'єднати телефон до WiFi.

Представники Google зазначили, що компанія завжди дбає про конфіденційність у своїх продуктах і дозволяє контролювати дані геолокації.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація