Intel буде випускати ігрові відеокарти під брендом Intel Arc

1 хв. читання

Наступного року Intel почне випускати ігрові відеокарти, графічні процесори, а також супутнє програмне забезпечення та сервіси. Новий бренд отримав назву Intel Arc.

Компанія заявила, що перше покоління цих GPU базуватиметься на мікроархітектурі Xe і буде називатися Alchemist (раніше ці системи були відомі як DG2). Процесори вийдуть на початку 2022 року — і для настільних, і для мобільних пристроїв.

Alchemist підтримуватиме апаратне трасування променів, матиме підтримку DirectX 12 Ultimate і буде використовувати ШІ для нейронного суперсемплінгу. Це подібно на технологію глибокого навчання NVIDIA Super Sampling, яка підвищує роздільну здатність і зменшує навантаження на графічні процесори.

Після Alchemist планується випускати покоління чипів за наступними літерами абетки: Battlemage, Celestial і Druid. Компанія обіцяє розповісти про перші продукти Intel Arc пізніше цього року.

Також розробники продемонстрували графіку Arc у дії. У відео показані ігри Forza Horizon 4, Psychonauts 2, PUBG: Battlegrounds та Metro Exodus, що працюють за технологією Intel.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація