Intel представили серію нових високопродуктивних процесорів

1 хв. читання

На тайванській виставці Computex 2017, Intel представила нову лінійку процесорів під назвою Core X. Вона складається з високопродуктивних чіпів для ПК, орієнтованих на геймерів і людей, що створюють контент. У лінійку увійшли оновлені версії Core i5 і Core i7, а також нові процесори Core i9.

Крім того, Intel пропонує особливу модифікацію – Core i9 Extreme. Це перший споживчий процесор з 18 ядрами і 36 потоками.

Intel представили серію нових високопродуктивних процесорів

Усі процесори базуються на оновленій версії Skylake, окрім i5-7640X та i7-7740X, які працюють на платформі Kaby Lake X. Нові процесори налаштовані для роботи з новими наборами мікросхем, чий вихід планується у наступні декілька тижнів разом із самими процесорами.

Деякі найпотужніші Core X оснащені новою версією технології розгону ядра Turbo Boost – Turbo Boost Max 3.0. Компанія зазначає, що хоча додаткові ядра підвищують ефективність процесорів, Turbo Boost Max 3.0 забезпечує індивідуальну продуктивність кожного ядра. Intel заявили, що завдяки новій технології, Х серії підвищили багатопоточну продуктивність на 10%, і на 15% продуктивність окремих потоків.

Окрім процесорів, компанія також поділилася інформацією про восьме покоління мікросхем під кодовою назвою Coffee Lake. Поки невідомо, коли презентують перші чіпи цієї серії, але Intel обіцяє, що вони будуть на 30% продуктивніше попереднього покоління Kaby Lake. Раніше мова йшла лише про 15%.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація