Intel продемонструвала прототип розумних окулярів — Vaunt

1 хв. читання

Intel продемонструвала ранній прототип власних окулярів доповненої реальності Vaunt. Зовні вони майже не відрізняються від звичайних окулярів, приховуючи основні електронні компоненти в дужках.

Intel Vaunt

Для відображення інформації інженери Intel використовували проектор на основі лазера вертикального випромінювання, який проектує монохромне червоне зображення через відбивач безпосередньо на сітківку ока. Як і в аналогічних пристроях, проектор в Vaunt розташовується тільки на одній стороні і відображує інформацію для одного, а не обох очей. Напрямок проектора підібрано таким чином, що користувач бачить зображення в окулярах тільки коли дивиться в правий нижній кут поля зору.

Окуляри можуть пов'язуватись зі смартфоном по Bluetooth і показувати користувачеві повідомлення. Наприклад, користувач може побачити повідомлення про вхідний дзвінок або інформацію з програми-навігатора про те, через скільки метрів йому потрібно повернути. Представники компанії заявляють, що фінальна модель зможе працювати близько 18 годин від однієї зарядки.

Поки Intel не розкриває інформацію про те, коли і за якою ціною окуляри зможуть купити звичайні користувачі. Відомо лише, що до кінця року компанія планує випустити версію окулярів для розробників, а також SDK для розробки застосунків.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація