Інтерактивне знайомство з Git

1 хв. читання

Cистема контролю версій стала важливим інструментом сучасної розробки, тому знання Git є обов'язковим для будь-якого девелопера.

Інтерактивні онлайн-курси роблять процес навчання більш простим та цікавішим, тобто шанс того, що ви кинете навчання суттєво знижується. Також, вони не вимагають від вас інсталювання і налаштування Git на власному комп'ютері, ви одразу поринаєте у роботу.

Ось список з трьох безкоштовних інтерактивних курсів, які допоможуть вам познайомитися з Git. Вони розміщенні за рівнем складності, тож краще використовувати їх у такій послідовності.

Вони розраховані так, що після закінчення курсу ви отримаєте всі необхідні знання по Git та зможете працювати з системою контролю версій самостійно.

1)TryGit

Інтерактивне знайомство з Git

TryGit \- це інтерактивний курс, гарний вступ для тих, хто вперше використовує систему контролю версій. Він розрахований на вивчення основ, найважливіших команд Git - створення Git-репозиторію, внесення змін тощо.

Це експрес-курс, тож вам вистачить 15 хвилин для його опрацювання.

2)Git Real (Вступ)

Інтерактивне знайомство з Git

Git Real \- це інтерактивний онлайн-курс на CodeSchool. Він побудований у форматі поєднання відео-уроків і практичних завдань.

Тільки перший рівень Git Real ("Вступ") є безкоштовним, але він охоплює ключові речі, які ви б хотіли знати про Git. Цей курс - більш детальний огляд Git порівняно з TryGit.

Він орієнтований на речі, які використовуються в процесі веб-розробки.

3)Learn Git Branching

Інтерактивне знайомство з Git

Якщо вам складно оволодіти поняттями дерево-джерело, джерело-обходу дерева і розгалуження самостійно, то цей веб-курс по Git допоможе в цьому.

Learn Git Branching розділений на п'ять частин за рівнем складності і кожна частина має від двох до п'яти модулів.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація