JetBrains запустила платформу для командної розробки

1 хв. читання

JetBrains запустила власний сервіс для командної розробки проєктів, він отримав назву Space. Презентація відбулась 6 грудня на конференції KotlinConf 2019 у Копенгагені.

Це інтегроване середовище для спільної розробки ПЗ — з інструментами для роботи, планування, керування командою та процесами. Зокрема є хостинг Git-репозиторіїв, інструменти для завантаження і перегляду коду, сховища пакетів, трекінг помилок тощо.

Розробники кажуть, що створили Space не лише для технічних спеціалістів, а для всіх учасників команди: у ньому є чати, блоги, календарі, планувальник зустрічей, трекер завдань та інші супровідні функції.

review-code-in-chats-800x490

Оскільки JetBrains спеціалізується на інструментах для розробників, команда вирішила скористатись цим досвідом і створити власний сервіс. Компанія використовує Space для внутрішніх завдань вже протягом двох років.

Зараз можна потестувати попередню версію платформи. Вона адаптована для macOS, Linux і Windows, також є застосунки для iOS і Android. У JetBrains вважають, що Space буде доступним для загального користування до кінця 2020 року.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація