Китайська армія відмовиться від Windows і створить свою ОС

1 хв. читання

Через політичну напругу у відносинах зі США, уряд Пекіну вирішив розробити свою ОС, яка замінить Windows для китайських військових.

Це рішення не оголошувалось через урядову пресу, однак воно було опубліковане у канадському військовому журналі Kanwa Asian Defense. Вони пишуть, що китайська армія не перейде на Linux чи будь-яку іншу ОС, а розроблятиме свою. Причина такого рішення — бажання уникнути хакерських атак та шпигунства з боку США.

Завдання створити нову операційну систему покладене на новостворену «Інформаційну групу безпеки у мережі» (Internet Security Information Leadership Group), повідомляє видання Epoch Times. Нова група відповідатиме безпосередньо перед ЦК Комуністичної партії Китаю, діяльність розробників буде відокремлена від усіх інших військових частин і спецслужб.

Наприкінці 90-х Північна Корея також створила свою операційну систему (Red Star OS) для використання в межах країни. Вона все ще живе, це дистрибутив Linux, однак ця ОС так і не стала єдиною офіційною системою для урядових організацій —паралельно у вжитку завжди були Windows, Mac та Linux.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація