Колишнього програміста ЦРУ звинувачують у найбільшому витоку даних в історії спецслужби

1 хв. читання

У березні 2017 року Wikileaks опублікував дев'ять тисяч документів, які отримали назву Vault 7. З них стало відомо, що ЦРУ використовувало уразливості програмного забезпечення, щоб під'єднатися до операційних систем Android і iOS, а також до «розумних телевізорів» Samsung.

Нещодавно прокуратура США висунула офіційне звинувачення 29-річному Джошуа Шульте в тому, що саме він передав проекту WikiLeaks найбільший масив секретних даних про роботу ЦРУ. Шульте, який раніше працював на ЦРУ, був одним з розробників ПЗ, яке й використовувалося ЦРУ для злому. Ці дані показали на що саме здатні правоохоронці аби хакнути потрібний пристрій.

Шульте також звинувачують у навмисному пошкодженні комп'ютерної системи ЦРУ, видаленні записів про його діяльність та у блокуванні доступу до системи для інших користувачів. Наразі Шульте перебуває під вартою за звинуваченням у зберіганні та поширенні дитячої порнографії, але свою вину він заперечує.

Незабаром після початку розслідування витоку Vault 7 Шульте потрапив в поле зору спецслужб. У серпні 2017 року він був заарештований за звинуваченням у поширенні дитячої порнографії: на його домашньому комп'ютері було знайдено понад 10 тисяч знімків і відеороликів.

Встановити причетність Шульте до витоку з ЦРУ вдалося тільки в минулому місяці. Всього йому пред'явлені звинувачення по тринадцяти статтях, максимальне сукупне покарання за якими становить 135 років позбавлення волі.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація