Команда Python представила кілька оновлень

2 хв. читання

Розробники з Python опублікували три нові версії мови програмування та вибачилися за затримку оновлення через виниклі проблеми.

У повідомленні про випуск основний розробник CPython Лукаш Ланга сказав, що всі версії були «прокляті».

Проте Python Software Foundation (PSF) задоволена кінцевим результатом і стверджує, що Python впевнено просувається до подвоєння швидкості роботи.

Стали доступні три версії Python - 3.9.x - "застаріла серія", 3.10.x, котра принесла найновіші можливості Python 3, і 3.11.x, версія, з майбутніми функціями.

Усі випуски, які ви бачите, були так чи інак прокляті. Чудовий початок 2022 року! Окрім терміну дії сертифіката, Python 3.10.2 — прискорений випуск [...], Python 3.11.0a4 мав майже 20 (так, двадцять!) блокувальників випуску, перш ніж нарешті став можливим, а Python 3.9.10 був створений на Mac з новим процесором M1 під керуванням macOS Monterey, що зробило зі звичайного нудного процесу таке собі випробування

Нові версії постачаються без інсталяторів Windows, оскільки виникла проблема з оновленням сертифікатів. Але оскільки попередні випуски мали серйозну проблему з витоком пам'яті, розробники все одно радять установити нові версії.

Ми притримували випуски цілий тиждень, поки ситуація вирішується, але терміновість [версії] 3.10.2, зокрема, змусила нас врешті випустити [її] без інсталяторів Windows

Проблему з сертифікатами розробники планують розв'язати найближчими днями. У той час як поточна основна версія (3.10) усуває проблеми з витоком пам'яті та інші проблеми, версії 3.11.x наближають продукт до виконання плану Гвідо ван Россума, який він виклав на конференції PyCon 2021.

Ідея Ван Россума полягає в тому, щоб зробити Python 3.11 вдвічі швидшим за 3.10. Зараз він швидший приблизно на 19%.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: x+= python, pycon, pycon python