Компанія засновника Oculus Rift працюватиме з Пентагоном

1 хв. читання

Торік керівництво Google відмовилось від проекту Maven через масові протести громадськості та колективу компанії. Це була розробка для Пентагону, де штучний інтелект передивлявся години відео з дронів та ідентифікував людей і об'єкти із запису. Але у червні контракт скасували, угода мала б якраз завершитися в березні 2019 року.

Нещодавно стало відомо, хто далі буде займатися розробкою штучного інтелекту для Міністерства оборони США. Вакантне місце зайняла компанія Палмера Лакі (засновника Oculus Rift), повідомляє видання The Intercept.

Стартап Anduril Industries Палмер Лакі із партнером створив у 2017 році. Вони розробили проект Lattice — це вежі зовнішнього спостереження з датчиками й камерами, що допомагають ідентифікувати об'єкти.

Свою технологію Лакі та його команда пропонують використовувати як альтернативну стіну між Мексикою і США, що її хотів збудувати Дональд Трамп. На початку березня 2018 команда Anduril почала тестування прототипу Lattice на кордоні з Мексикою, за десять тижнів система допомогла спіймати 55 осіб.

За даними розслідування The Intercept, Anduril Industries приєдналася до Project Maven у 2018 році. Видання пише, що за допомогою Lattice і дронів розробники створюють 3D-зображення місцевості для солдатів. Також ця технологія може позначати потенційні цілі.

Представники Пентагону й Anduril Industries поки що жодних коментарів не надали.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація