Користувачі FaceTime чули й бачили співрозмовника ще до відповіді на виклик

1 хв. читання

Клієнти Apple Inc. виявили помилку у відеочаті FaceTime — люди можуть чути й бачити співрозмовника ще до того, як він взяв слухавку або навіть побачив дзвінок.

Нагадаємо, вчора світ відзначав міжнародний день захисту персональних даних і генеральний директор Apple Тім Кук закликав усіх оберігати свої дані та ретельно стежити за їх використанням.

На баг звернули увагу користувачі соцмереж. Журналістам Reuters, 9to5Mac і ще кількох видань вдалося відтворити помилку. У деяких випадках пристрій передає ініціатору дзвінка відео з фронтальної камери співрозмовника, зазначає The Verge. Проблема пов'язана з функцією групових відеодзвінків у FaceTime і стосується смартфонів на iOS 12.1 або більш пізньіх версій.

Помилка відбувається, коли користувач створює конференц-дзвінок у FaceTime, вводить номер свого телефону, а потім додає номер іншої особи. Якщо інший користувач натискає кнопку живлення або один з регуляторів гучності, то через баг з вашого смартфону може надсилатись незаплановане відео.

Після повідомлень про помилку Apple відімкнула функцію групових дзвінків у FaceTime. Компанія пообіцяла до кінця тижня випустити оновлення, яке все виправить.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: mdel redis, unrestricted, flex-контейнер