«Лабораторія Касперського» подала позов проти Microsoft

1 хв. читання

«Лабораторія Касперського», відома як виробник антивірусного програмного забезпечення «Антивірус Касперського» подала антимонопольний позов проти Microsoft. Корпорацію звинувачують у використанні домінуючого становища на ринку на користь своїх продуктів, а саме у просуванні власного антивірусу Windows Defender, що поставляється із Windows 10.

Претензія полягає в тому, що програмне забезпечення сторонніх розробників видаляється під час оновлення операційної системи, натомість у якості антивірусу встановлюється Windows Defender. «Лабораторія Касперського» стверджує, що Microsoft не надає стороннім розробникам достатньо часу задля тестування і адаптації своїх продуктів до оновленої системи.

У кінці минулого року "Лабораторія Касперського" вже подавала позов до Федеральної антимонопольної служби Росії. У відповідь Microsoft внесла зміни до свого програмного забезпечення, проте "Лабораторію Касперського" вони не задовільнили.

Microsoft вважає, що оновлена Windows 10 і супутні продукти відповідають всім антимонопольним законам. Представники корпорації запланували зустріч із представниками «Лабораторії Касперського», на якій планують обговорити скарги і співробітництво між компаніями. Дата зустрічі невідома.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація