Linux Foundation і Amazon випустили ігровий рушій з відкритим кодом

1 хв. читання

Linux Foundation і Amazon випустили ігровий рушій Open 3D Engine, або O3DE. Це дещо перероблена версія рушія Amazon Lumberyard — але з відкритим кодом, який можна знайти на GitHub. Код поширюється під ліцензіями Apache 2.0 і MIT.

Цей проєкт створений для розробників, які хочуть працювати з 3D і створювати ігри класу AAA, але не обтяжуватись комерційними умовами. До того ж 3D-рушій може бути корисним і для автомобільної промисловості, охорони здоров'я та інших галузей, де потрібне моделювання.

Рушій підтримується на платформах Linux, Windows 10, macOS, iOS і Android. Він має модульну архітектуру, тож можна змінювати компоненти й налаштувати все для своїх потреб.

У O3DE є інтегроване середовище для розробки ігор, багатопотоковий фотореалістичний рендеринг, анімація на основі даних, розширюваний 3D-редактор, симуляція фізичних процесів тощо. Також O3DE може інтерпретувати код, написаний мовами C++, LUA та Python.

Проєкт створили з допомогою 20 партнерів, серед яких Adobe, Red Hat, Huawei й Niantic, а розвитком O3DE займатимуться спеціально створена організація Open 3D Foundation.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація