Люди користуються застосунками в середньому 4,2 години на день

1 хв. читання

Аналітична платформа App Annie дослідила ринок мобільних застосунків у першому кварталі 2021 року. Виявилось, що в середньому користувачі проводять у застосунках по 4,2 години на день. Це на 30% більше часу, ніж у першому кварталі 2019 року (найбільший стрибок в Індії — 80% різниці). Дані збирались лише з пристроїв Android.

Користувачі вперше перевищили чотиригодинну позначку в США, Туреччині, Мексиці та Індії: раніше там середній час у смартфоні був меншим. Водночас у деяких країнах на застосунки витрачають і 5 годин щодня: наприклад, у Бразилії, Південній Кореї та Індонезії. Україну дослідники не розглядали.

Q1-2021-WW-Daily-Time-Spent-per-device

Рейтинги програм класично очолюють Facebook, TikTok, YouTube — тому App Annie намагається відстежувати «прориви» у галузі застосунків. Наприклад, зараз на західних ринках помітно зросла популярність месенджерів Signal і Telegram.

Також вирізняються програми для інвестицій, платежів та криптовалюти (як от Upbit, Robinhood, PayPay, Coinbase, Binance). Clubhouse вийшов за межі США і займає 4 місце у Німеччині та 2 місце у Японії (за кількістю завантажень).

Screenshot-8

Раніше App Annie виявила, що на початку цього року користувачі витратили рекордну суму на застосунки. У першому кварталі 2021 року на програми для iOS і Android пішло 32 мільярди доларів. Це на 40% більше, ніж у першому кварталі 2020 року, та й загалом найбільший показник за всю історію.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація